ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

اصول کافی جلد 3 ص173 حدیث 2

ابو حمزه گوید مومن عملش رابا خویشتن داری آمیخته است /می‌نشیند تا بیا مو زد رمجلسی میرود که چیزی بیاموزد میگوید تا بفهمد برای فهمیدن سوال میکند نه برای اظهار فصل امانتی که نزدش هست  دوستانش خبر نمیده و تا چه رسد دشمنان و شهادت خودرا ز دشمنانم پنهان نمیکند بنفع دشمنانش گواهی میدهد تاچه رسد ب دوستانش و هیچ امر حقی را بقصدخود نمایی انجام ندهد و از روی شرمساری ترک نکند  اگراورا بستایند  از گفتار انهابترسدو نسبت بان چه آنها نمی دانند از خدا آمر
علی بن الحسین ع می فرمود من خوشم میاید از مردی که هنگا،م غضب بردباری اورا در یابد      اما باقر ع فرمود خدای عزوجل شخص با حیای خویشتن دار را دوست وارد  رسولخدا ص فرمود خدا هیچگاه کسی را بسبب جهل عزیز نساخته وب سبب بردباری دلیل نداشته است
اعتراف ابن مغازلی به صحت حدیث غدیر
ابن مغازلی از علمای اهل تسنن پس از نقل حدیث غدیر می‌نویسد:
٣٩- قال: أبو القاسم الفضل بن محمد: هذا حدیث صحیح عن رسول الله صلى الله علیه وسلم وقد روى حدیث غدیر خم عن رسول الله صلى الله علیه وسلم نحو من مائة نفس منهم العشرة، وهو حدیث ثابت لا أعرف له علة، تفرد علی علیه السلام بهذه الفضیلة، لیس یشركه فیها أحد.
ابو القاسم فضل بن محمد گفته است: این حدیث صحیح (حدیث غدیر) از رسول خدا (صلی الله علیه و آله) روایت شده است و ح
گفتگوی منطقی آری
کل کل و بحث برای اثبات اینکه من درست میگم یا تو هرگز !
کی می دونه چی درسته و غلط ؟!
من که نمیدونم .
 .Then I'm always open to hear new ideas

+خیلی پیش آمده برام که برسم به این مطلب :
درست ها غلط از آب دراومدن
غلط ها درست 

++اصول اخلاقی ریشه ای ثابت هستند اما بسیاری از اصول فقط عرف جامعه هستند و جزئی از فرهنگ .
بسیاری از اصول هم دیکته و تحمیل خانواده و جامعه و مدارس و ادیان و ایسم ها هستند .
+++فلسفه میگه همه چی را ببر زیر سوال و از اول واکاوی کن .
بسم الله الرحمن الرحیم 
تربیة القلب (شرح حدیث جنود العقل و الجهل)

الدروس علیها كلمة سر یتم تسلیمها للمشاركین عند التسجیل فی المادة

ت
عنوان الدرس
الرابط

1
مقدمة فی المراد من القلب السلیم

2
معنى العقل و الجهل وخصوصیة كل منهما

3

4

5

6

7

8

9

10
بسم الله الرحمن الرحیم 

ت
عنوان الدرس
الرابط

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10
بسم الله الرحمن الرحیم 

ت
عنوان الدرس
الرابط

1

2

3
الخیر ز وضده الشر

4

5

6

7

8

9

10
دانلود حل تمرینات اصول حسابرسی ۱و۲
توضیحات فایل:
فایل حل تمرینات اصول حسابرسی ۱و۲ در قالب ورد و در ۱۳۵ صفحه آماده دانلود شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده مینمایید.در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود نمایید.
حل تمرینات اصول حسابرسی ۱و۲ – کتاب سازمان حسابرسی در ۱۳۵ صفحه و در قالب WORD
تهیه کنندگان :دانشجویان کارشناسی ارشد حسابداری ورودی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد
ح
پاورپوینت اصول مهندسی اینترنت
دانلود پاورپوینت با موضوع اصول مهندسی اینترنت، در قالب ppt و در 250 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: فصل اول: مفاهیم شبکه‌های کامپیوتری هدفهای آموزشی : مفهوم شبکه و کاربردهای آن سخت‌افزار شبکه انواع سوئیچینگ طراحی شبکه و اصول لایه‌بن
پاورپوینت اصول مهندسی اینترنت
دانلود پاورپوینت با موضوع اصول مهندسی اینترنت، در قالب ppt و در 250 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: فصل اول: مفاهیم شبکه‌های کامپیوتری هدفهای آموزشی : مفهوم شبکه و کاربردهای آن سخت‌افزار شبکه انواع سوئیچینگ طراحی شبکه و اصول لایه‌بن
جزوه اصول دبیرخانه و بایگانی اسناد
دانلود جزوه اصول دبیرخانه و بایگانی اسناد مربوط به درس اصول بایگانی، در قالب فایل pdf و در حجم 26 صفحه. بایگانی به مفهوم فن طبقه بندی، تنظیم، نگه داری و حفاظت اسناد و مدارک بر طبق روشی معین به نحوی که در اسرع وقت و با کمال سهولت و با صرف حداقل زمان و ...
کلاس جبرانی اصول حسابداری 2 با استاد رحیمی بعد از عید به شرح ذیل  در آز خاک شناسی می باشد :
سه شنبه مورخه 98/01/20 ساعت 6 تا 8 عصر
چهارشنبه 98/01/21 ساعت 4 الی 8 در کلاس 601 برگزار میگردد ./
دوشنبه 98/02/02 ساعت 11/30 الی 14/45
سه شنبه 98/02/03 ساعت 18 الی 19/30
صفر تا صد اصول تکثیر و پرورش زالو
صفرتا صد اصول تکثیرو پرورش زالو با درآمدی فراتر از صادرات نفت،شغلی واقعی با درآمدی نجومی و باورنکردنی!قابل اجرا در منزل و برای همه فقط با 2 ساعت کار در روز! قیمت هر زالو در اروپا 11دلار! پر سود ترین شغل امروزی در ایران را از دست ندهید و قبل از تکمیل شدن ظرفیت این صنعت،اقدام ...                                                                                           دریافت فایل
شما کاربران گرامی می توانید در این بخش ، حل مسائل اصول حسابداری 1 جمشید اسکندری بهمراه pdf کتاب اصول حسابداری 1 دکتر اسکندری را با بهترین کیفیت از فروشگاه ای زد فایل دریافت نمایید.

دانلود فایل 

دانلود حل مسائل اصول حسابداری 1 جمشید اسکندری.دانلود حل مسائل اصول حسابداری 1 جمشید اسکندری
مذاکره تجاری یکی از مهم‌ترین زیرمجموعه های اصول و فنون مذاکره است و برای موفقیت در مذاکره تجاری باید به مجموعه گسترده و متنوعی از دانش‌ها و مهارتها مجهز باشیم.
ارتباط بسیار گسترده تر از کلام است.
ارتباطات غیر کلامی...
کلمات تنها 7% پیام را می رسانند.
تن صدا 38%
حرکات صورت و بدن 55%

ادامه مطلب
پاورپوینت اصول طراحی کامپایلر
دانلود پاورپوینت با موضوع اصول طراحی کامپایلر، در قالب ppt و در 246 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: فصل اول: مقدمه ای بر کامپایلر اهداف رفتاری: دانشجو پس از مطالعه این فصل با مفاهیم زیر آشنا خواهد شد:
دانلود پاورپوینت با موضوع اصول طراحی کامپایلر، در قالب ppt و در 246 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: فصل اول: مقدمه ای بر کامپایلر اهداف رفتاری: دانشجو پس از مطالعه این فصل با مفاهیم زیر آشنا خواهد شد:
در کتاب اصول تشیع آمده است:
«روح تقیه عبارت است از مراعات قانون اهم و مهم که علمای اصول بیان فرموده ­اند. یعنی حکم مهم اسلام را فدای حکم مهمتر قرار دادن، البته در موردی که رعایت و عمل کردن هر دو با هم از عهده و توانائی مکلّف بیرون باشد.»[1]

[1] - اصول تشیع، انصار زنجانی، ص 125
کتاب اصول پایه ای asp.net core در یک پروژه عملی
کتاب اصول پایه ای asp.net core در یک پروژه عملی نوشته محمد قربانی با قلمی صریح و مستقیم به سراغ تعاریف پایه ای و بنیادی asp.net core پرداخته . این کتاب برداشتی ازاد از نوشته های اسکات آلن و ادام فریمن بوده و ایرانیزه شده نوشته های این اساتید میباشد . در اول کتاب توضیح داده شده که این کتاب از هرگونه توضیحات اضافی خودداری کرده و مباحث را به صورت پیشرفته پی میگیرد . البته مولف این کتاب آقای محمد قربانی در همان ابتدا
پاورپوینت جزوه درس اصول حسابداری 3
دانلود پاورپوینت با موضوع جزوه درس اصول حسابداری 3، در قالب ppt و در 482 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: فصل اول: حسابداری شعب شرکتها جهت دستیابی به یک بازار گسترده فروش و منابع مالی جدید سرمایه در نقاط مختلف وبا حتی خارج از کشور اقد
اصول تکنیک های پایه و ایمنی در آزمایشگاه 
برای آنالیز درست کمی و کیفی مایعات بدن و بافتها ، متخصصین آزمایشگاهی باید اصول پایه و تکنیکهای شیمی تحلیلی را درک کنند.عواملی که فرایند های تحلیلی و کاربری ها در آزمایشگاه بالینی را تحت تاثیر قرار میدهد شامل 1- مفهوم حلال و حل شونده 2- واحد اندازه گیری 3- مواد شیمیایی 4- مواد مرجع 5- تکنیک های پایه مانند نمونه برداری و توزیع های حجمی ، سانتریفوژ کردن ، اندازه گیری میزان رادیو اکتیویتی ، گران سنجی ، حرارت
پاورپوینت اصول برنامه ریزی بهداشتی
دانلود پاورپوینت با موضوع اصول برنامه ریزی بهداشتی ، در قالب ppt و در 213 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: فرایند منظم شناسایی دشواری های بهداشتی جامعه ،شناسایی نیاز های برآورد نشده وبررسی منابع موجود برای برآورد این نیازها ،تعیین اولوی
صوت کارگاه مباحث الفاظ اصول فقه- مبادی لغوی اصول فقه
هرمونتیک- زبان شناختی- فلسفه علم اصول- ساختار و چینش اصول فقه
برگزار شده در شهریور ماه 1397 مرکز فقهی ائمه اطهار قم
ارائه دهنده : حجت الاسلام محمدمهدی ولی زاده
بخش اول دریافت
عنوان: هرمونتیک1
حجم: 27.5 مگابایت
بخش دوم دریافت
عنوان: هرمونتیک2
حجم: 26.2 مگابایت
خدمت شما عزیزان هستیم با یک جزوه خوب برای نقشه کشی معماری که  در آن اصول نقشه کشی معماری تدریس میشود و کاری است از جناب مهندس خلیل گودرزی سروش که در ادامه میتوانید سرفصل ها و لینک دانلود  این جزوه  را بیابید نقشه کشی معماری   میتوانید سرفصل ها و لینک دانلود  این جزوه  را بیابید ١‐اصول کلی ترسیم نقشه ٢‐ ابعاد نقشه ٣‐ نقشه کشی معماری ۴‐ پلان ۵‐ اندازه گذاری ۶‐ برش ٧

متأسفانه بسیاری از افراد با اصول صحیح نوشیدن آب آشنایی ندارند و باورهای غلطی را درباره میزان مصرف آب دارند مثلاً تصور می‌کنند نوشیدن روزانه ۸ یا ۱۰ لیوان آب باعث سلامتی است! در این مطلب با اصول صحیح نوشیدن آب از نگاه طب سنتی و اسلامی آشنا می‌شویم.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آوای رودکوف، صحیح نوشیدن آب در آموزه‌های طب سنتی از اهمیت زیادی برخوردار است و متأسفانه درباره میزان مصرف آب و کم‌وکیف آن، باورهای غلطی بین مردم رایج است؛ در ادام
کانال های ایتا
کانال من یک طلبه ام
https://eitaa.com/talabe_am
کانال درس اصول 1 الموجز استاد حسین بغدادی
https://eitaa.com/almujazbaghdadi
کانال درس اصول 2 اصول مظفر استاد حسین بغدادی
https://eitaa.com/OSTADBAGHDADI
کانال استاد بغدادی (سایر صوت ها و فایل ها مرتبط)
https://eitaa.com/Baghdadi
چطور باید سرمایه گذاری در این حوزه را شروع کنیم؟ قبل ازینکه وارد هر گونه کسب و کار، پروژه یا برنامه خاصی شوید لازم است درباره آن مطالعه کنید.در واقع، پیش از هر چیز لازم است برای خودتان یک سری اصول سرمایه گذاری تعریف کنید. اما چرا باید این اصول را تعریف کنیم؟در تصمیم گیری های سخت وجود یک سری قواعد و اصول کلی ضروری است. هر یک از این قواعد، اختلاف میان دو یا چند فلسفه و در نهایت برتری یکی نسبت به بقیه را منعکس میسازند.اکثر مردم فلسفه و ترجیحات خود
ثواب کسی که بگوید لا اله الا الله
شیخ صدوق رضوان الله علیه روایت کرده است:
۷- حَدَّثَنَا أَبِی رَحِمَهُ اَللَّهُ قَالَ حَدَّثَنَا سَعْدُ بْنُ عَبْدِ اَللَّهِ عَنْ أَحْمَدَ بْنِ مُحَمَّدٍ وَ اَلْحَسَنِ بْنِ عَلِیٍّ اَلْكُوفِیِّ وَ إِبْرَاهِیمَ بْنِ هَاشِمٍ كُلُّهُمْ عَنِ اَلْحُسَیْنِ بْنِ یُوسُفَ عَنْ سُلَیْمَانَ بْنِ عَمْرٍو عَنْ مُهَاجِرِ بْنِ اَلْحُسَیْنِ عَنْ زَیْدِ بْنِ أَرْقَمَ عَنِ اَلنَّبِیِّ ص قَالَ : مَنْ قَالَ‌ لاَ إِلَ
هر کشوری زبان خاص خود را دارد و زبان هم متشکل یافته از کلمات و چندین کلمه کنار هم با اصول خاص( که این اصول خاص را گرامر می گویند) جمله را می سازند.کلمه به انگلیسی می شود Word
اما خود یک کلمه هم در هر زبان تشکیل یافته از چندین حروف یا حرف مانند: آب که تشکیل یافته از حرف های آ و ب . 
حرف به انگلیسی می شود Letter
انگلیسی ۲۶ حرف دارد که در پست بعدی آن ها را معرفی می کنم.
صوت کارگاه مباحث الفاظ اصول فقه- مبادی لغوی اصول فقه
هرمونتیک- زبان شناختی- فلسفه علم اصول- ساختار و چینش اصول فقه
برگزار شده در شهریور ماه 1397 مرکز فقهی ائمه اطهار قم
ارائه دهنده : حجت الاسلام محمدمهدی ولی زاده
دو جلسه
بخش اول دریافت
عنوان: هرمونتیک1
حجم: 27.5 مگابایت
بخش دوم دریافت
عنوان: هرمونتیک2
حجم: 26.2 مگابایت
جزوه درس اصول مهندسی سد
جزوه اصول مهندسی سد به تعداد 35 صفحه pdf مناسب مرور و جمع بندی ایام امتحانات

جزوه اصول مهندسی سد
به تعداد 35 صفحه pdf
مناسب مرور و جمع بندی ایام امتحانات

شامل مباحث زیر می باشد.
مقدمه
تاریخچه سد سازی در جهان
تاریخچه سد سازی در ایران
تقسیم بندی سدها از نظر کاربرد
تقسیم بندی سدها از نظر جنس مصالح مصرفی
محاسن و معایب سدهای خاکی و بتنی
تقسیم بندی سدها از نظر بزرگی
تاسیسات جانبی سدها
بارگذاری سدها
مطالعات اولیه محل سدها و ارز
خجالت آوره که 45 دقیقه دیگه کلاسم شروع میشه ولی با خیال راحت روی کاناپه لم دادم و میخوام راجب کتابی که اخیرا(همین چند دقیقه پیش)تمومش کردم بنویسم و حتی برای رفتن آماده نیستم!بلافاصله بعد از گلایه از خودم وقت نمیکُشم و میگم که؛
حس های خاص،خلسه،احساسات مطلوب،پایین اومدن اشک،غم و کلی حس دیگه رو با این کتاب تجربه کردم.
"ساحره ی پورتوبلو"بیشتر از هرکتابی نیاز داشت جای ساکتی خونده بشه.
مثل همیشه لذت بردم.
و یادم نمیاد به کسی بابت خوندن یه کتاب اصرار
واقعیت اینه که اگرچه حالم خوب شده، آرومم و تشویش به پایان رسیده اما من یه آدم شکست خورده‌ام.. آره به خودم باختم.. نتونستم این من رو جمع کنم.. نتونستم زندگی رو از سر بگیرم.. نتونستم از او عبور کنم و همه‌ی اینها یعنی من ضعیف بودم و باختم.
یه بازنده چی داره.. هیچی جز دلخوشکنکی.. من بازنده‌ام اما اون رفتنی بالاخره و زندگی به منِ قوی نیاز داره پس من باید برای اون روز آماده بشم.. باید آماده‌ی روز جنگ بشم و این بار قدرتمند باشم... 
نمی دونم فعلا نگاهم به خ
دانلود
تحقیق با موضوع اصول نگهداری و آشنایی با تجهیزات تصویربرداری، در قالب
word و در 40 صفحه، قابل ویرایش، شامل تاریخچه کشف اشعه ایکس، تاریخچه
اولین دستگاه رادیولوژی در ایران، دستگاه های رادیولوژی، مهم ترین پرتوهای
یونیزان ...
پاورپوینت اصول حسابداری 1

حسابداری را می‌توان زبان تجارت دانست چرا که با استفاده از علم حسابداری، می‌توان با تهیه گزارش‌‌هایی در قالب بندی‏‌‌های مشخص شده، اطلاعات اقتصادی واحد‏‌‌های مختلف مالی را محاسبه و بررسی کرد.یا
به صورت دقیق تر، حسابداری را می‌توان فرآیند شناسایی، اندازه گیری و
گزارش گیری اطلاعات اقتصادی دانست که برای حیات هر مجموعه مالی، عملکرد
صحیح به این روال ضروری است.وقتی شما یک کتاب را هر روز بازکنید و حتی
بخش‌‌ه
نگهداری از گوسفندان هم اصول و اقدامات خاصی دارد که باید حتما آنها را رعایت کرد تا بتوان گوسفندان سالم پرورش داد، برای نگهداری گوسفند زنده باید اصول استاندارد نگهداری از آنها را رعایت کنید، اگر در نگهداری دام این استاندارد ها را رعایت نکنید با بروز بیماری های دامی و رشد میکروب ها مواجه خواهید شد.
خرید گوسفند زنده در تهران
شهادت سه‌گانه از ابتدای آفرینش
شیخ صدوق و ثقة الاسلام کلینی رحمهما الله روایت کرده‌اند:
٤- حدثنا محمد بن علی ماجیلویه رضی الله عنه، قال: حدثنا محمد بن یحیى العطار، قال: حدثنی سهل بن زیاد، عن محمد بن الولید، قال: سمعت یونس ابن یعقوب یقول عن سنان بن طریف، عن أبی عبد الله الصادق علیه السلام، قال: قال: إنا أول أهل بیت نوه الله بأسمائنا، أنه لما خلق الله السماوات والارض أمر منادیا فنادى: أشهد أن لا إله إلا الله، ثلاثا، أشهد أن محمدا رسول الله، ثلا
مقاله اصول سرپرستی

جهت مشاهده و دانلود فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید
دانلود مقاله اصول سرپرستی

اصول سرپرستی  برای سرپرستی تنها دانش کار کافی نیست آشنایی نظری با کار داشتن مهارت فنی شرط لازم برای سرپرستی است سرپرست باید ضمن داشتن تسلط بر کار روشهای کار،  مدیریت افراد مختلف با روش یکسان  مدیری که سعی می کند به کارمندان خود به یک طریق و با استفاده از یک روش سرپرستی نماید، باید خود را آماده ی رویارویی با ناکامی ها کند اصول سرپرستی چیست؟ ا
کتاب اصول و قوانین بیمه یک کتاب جامع و کم حجم می باشد که در آن آنچه در مورد عقد یک قرار داد بیمه نیاز هست بدانید در قالب 29 صفحه توضیح داده و شامل قسمت های می باشد که مختصرا در زیر شرح داده شده و می توانید آن را از لینک زیر دانلود کنید.
1- عقد و قرارداد توضیح کامل
2-انواع عقد :
2-1 عقد لازم
2-2 عقد جایز 
2-3 عقد معوض
3- قرارداد الحاقی
4-انواع خطرات
5-فسخ و بطلان
جهت دانلود کلیک کنید
اصول حسابداری
در سیستم حسابداری دستی موسسا ت بزرگ هر رویداد مالی
یا در دفترروزنامه عمومی و یا در یک دفترروزنامه اختصاصی که برای ثبت و
پردازش نوع خاصی از رویدادهای مالی پیش بینی شده است ثبت می‌گردند .برای رویدادهای مالی تکراری میتوان ازیک دفترروزنامه اختصاصی استفاده نمود.هدف شرکت از تحصیل داراییها در اصول حسابداری ۲ کسب درآمد در طی دوره‏‌‌های مالی آتی است.از این رو باید میان هزینه‏‌‌های هر دوره و درآمدهای آن دوره ارتباط مستقیم منطقی
کنده شدن براکت ها و بند ارتودنسی
در بخش قبل راجع به اصول نگهداری براکت ها و عوارض کنده شدن آنها اشاره
شد. چنانچه براکتی جدا شود ناچارا می بایست تا زمان ملاقات بعدی شرایط را
تحمل کنید. اگر براکت شکسته، موجب آزار شما می گردد، صرفا جهت خارج کردن
براکت کنده شده می توانید به کلینیک مراجعه کنید. مراقبت از براکتها و کنده
نشدن آنها، یکی از مهمترین اصول موفقیت درمان ارتودنسی است.
ادامه مطلب
اصول حسابداری فرمت فایل دانلودی: .pdfفرمت فایل اصلی: zipتعداد صفحات: 244حجم فایل: 3419قیمت: 8500 تومانبخشی از متن:کتاب اصول حسابداری ۳ – درس اصول حسابداری ۳ از دروس اصلی رشته حسابداری است و پیش نیاز دروس حسابداری میانه ، حسابداری صنعتی و حسابرسی می باشد. – آشنایی با مباحث حسابداری مالی شامل حسابداری شعب، گردش وجوه‌ نقد، سرمایه‌گذاریها و صورتهای مالی تلفیقی – آشنایی با مباحث حسابداری مدیریت شامل هزینه یابی سفارش کار ، مرحله ای و استاندارد و تج
اصول و مراقبت های مادر قبل و بعد از زایمان نوزادمجموعه کتب فرزند دلبند - اصول و مراقبت های مادر قبل و بعد از زایمان
نوزاد - معرفی کوتاه:در کتاب حاضر، اصول و مراقبت‌های مادر قبل و بعد از
زایمان نوزاد مطرح شده است. ابتدا در خصوص سن بارداری نکاتی ذکر شده و در
خصوص نوع وضع حمل صحبت شده است. سپس پیرامون انجام تمرینات ورزشی در زمان
بارداری و پس از زایمان نکاتی مطرح شده است. در ادامه دربارۀ افسردگی پس از
زایمان، دیابت بارداری، شنا در دوران بارداری
✨﷽✨  ساعت برگزاری دروس در سال تحصیلی 97-98 دروس آیت الله حاج شیخ عبدالکریم فرحانی خارج اصول : ساعت 8 صبح خارج فقه: ساعت 8:30 صبح♻️ مکان: سالن اجتماعات مدرسه فیضیه〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰دروس استاد حیدری فسائی مکاسب۱ : ساعت 7 صبح مکاسب۲ از ابتدای کذب: ساعت ۸♻️ مکان : مسجد آیت الله جوادی خارج اصول :  ساعت ۹ کفایه۱ : ساعت ۱۰♻️ مکان: مسجد امام زین العابدین (علیه السلام)〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰دروس  استاد زنجیرزن حسینی رسائل ۵ _ مدرسه امام کاظم (ع) _ مدرس ۲۰
☕️ قطعه ای از کتابدو فروشنده کفش برای فروش کفش‌های فروشگاهشان به جزیره‌ای اعزام شدند. فروشنده اول پس از ورود به جزیره با حیرت فهمید که هیچ‌کس کفش نمی‌پوشد. فورا تلگرافی به دفتر فروشگاه در شیکاگو فرستاد و گفت: فردا برمی‌گردم. اینجا هیچ‌کس کفش نمی‌پوشد.فروشنده دوم هم از دیدن همان واقعیت حیرت کرد. فورا این تلگراف را به دفتر فروشگاه خود فرستاد: لطفا 1000 جفت کفش بفرستید. اینجا همه کفش لازم دارند.فرق بین مانع و فرصت چیست؟ نگرش ما نسبت به آن. اص
حل تمرین کتاب اصول مهندسی ژئوتکنیک Das و Sobhan - ویرایش هشتم (نسخه غیر SI) فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: PDFحجم فایل: 4488قیمت: 2900 تومانبخشی از متن:حل تمرین کتاب اصول مهندسی ژئوتکنیک Das و Sobhan - ویرایش هشتم (نسخه غیر SI)نویسندگان: B. M. Das و K. Sobhanفایل های PDF حل تمرین کتاب به زبان انگلیسی است.فایل های PDF با بهترین کیفیت و با قابلیت جستجو در متن و کپی برداری از متن است.
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.
جمهوری اسلامی، متحجّر و در برابر پدیده‌ها و موقعیّت‌های نو به نو، فاقد احساس و ادراک نیست، امّا به اصول خود بشدّت پایبند و به مرزبندی‌های خود با رقیبان و دشمنان بشدّت حسّاس است. با خطوط اصلی خود هرگز بی‌مبالاتی نمی‌کند و برایش مهم است که چرا بماند و چگونه بماند۱۳۹۷/۱۱/۲۲
مسئله حجاب هیچ وقت برای من چالشی‌ترین مسئله زندگی‌ام نبوده، شاید بارها بهش فکر کردم، بحث کردم، جستجو کردم که دقیقا از کجا اومده، معتبرترین مرجعی که درباره‌اش هست چی نوشته، کجای اصول و فروع دین قرار می‌گیره و اگر جزو اصول لاینفک* است چرا رعایت و پایبندی بهش این قدر سلیقه‌ایه...
به هر روی، اجرا کردنش برایم چالش برانگیز نبوده و حتی در موقعیت‌های غیر اجباری به قدر عرف فضایی که درش بودم رعایت کردم ولی...
ولی برایم یک چیزی همیشه سئوال بوده و این
امام صادق ع فرمود رسول خدا ص یک شب پنجشنبه برای افطار در مسجد قبا بود و فرمود رسول آیا آشامیدنی هست لوس بن خوئی انصاری قدمی از شیر  مکه بر گرفته با عسل آمیخته خدمتش آورد چون بدهان گذاشت و چشید بد  هان  گذاشت چشید کنارش زد و فرمود  دو نو شابه ایست که با یکی از آنها از دیگری بی نیازی حاصل میشود من اینرا نمیاشامم و تحریم  هم نمیکنم ولی برای خدا تواضع میکنم زیرا هر که برای خدا تواضع کند خدایش بلند گرداند و هرکه تکبر کند خدایش  پست کند و هرکه در زند
"وحدت، کنار گذاشتن اعتقادات یا کوتاه آمدن از اصول اعتقادی نیست. و همین طور، وحدت یکی کردن مذاهب و اعتقادات هم نیست. چراکه اگر مذاهب یکی بودند و یکی می شدند، یا اگر یکی شدن مذاهب و اعتقادات درست بود، بیعت اجباری و ماجرای کوچه و فدک و شهادت دختر رسول خدا و سقط محسن و قهر از خلفا و دفن شبانه و خانه نشینی امیرالمؤمنین علی، علیه السلام، و دیگر ماجراها اتفاق نمی افتاد. از اینجا می شود دریافت که گذشتگان ما و ائمه ما بر اصول خود اصرار و پافشاری می کردن
آموزش فست فود حرفه ای IRANHFC
واحد آموزش گروه تجهیز و راه اندازی فست فود IRANHFC 
تنها مجموعه دارای تجهیزات پیشرفته و حرفه‌ای فست فود
با بهره‌گیری از اساتید مجرب و خبره در خصوص طبخ غذاهای فست فودی 
در محیطی کاملاً شبیه‌سازی شده 
کلیه دوره‌های آموزش حرفه‌ای فست فود را ارائه میکند
- آموزش برگر طلایی
- آموزش مرغ سوخاری
- آموزش پیتزا ایتالیایی
- آموزش پیتزا آمریکایی
- آموزش اصول مدریت فست فود
- آموزش اصول حسابداری در فست فود
- آموزش سالاد بار
آدرس : ته
دو سوال زیر را ببینید:
۱- کلیشه را تعریف کنید و دو نمونه کلیشه برای دو مفهومِ «بستنی» و «داعش» بیان کنید.
۲- از شنیدنِ …………. های زیر، یاد چه چیزی یا چه کسی می افتید؟! جای خالیِ سوال را با چه کلمه ای می شود پر کرد؟ ……………
الف) تابستان + شیرین + یخ ——> ……………………….                     ب) پرچم سیاه + انتحاری + الله اکبر ——> ……………………….
هر دو سوالِ فوق به مفهوم «کلیشه سازی» در رسانه ها می پردازند. اما این دو رویکرد به طراحی سوال چه تفاو

این کتاب به ذکر مطالبی میپردازد که کمتر کتابی در زمینه مبارزه و هنر رزم ، به آن پرداخته است.مطالبی که جزء ساده ترین نکات و در عین حال مهمترین رازهایی است که در بردارنده ی علل پیروزی و شکست در یک مبارزه تن به تن است. امید آن است که پس از مطالعه ی این کتاب، نقوص پنهان وجود هر مبارز، برطرف شده و یک رزمی کار شجاع و هوشمند از دل این کتاب بیرون آیید.لازم به ذکر است که مطالب این کتاب برگرفته از برخی نظریات مربوطه از استاد بروسلی نیز میباشد.
لینک دا
مصاحبه امام موسی صدر با شبکه الیقظه کویت را می خواندم. در قسمتی از مصاحبه می گوید: پابرجایی وطن و وحدت امت و سلامت اجتماع اموری‌اند که تنها با عدل فراهم می‌شوند، چیزی که امروزه ایجاد فرصت مساوی برای همه شهروندان خوانده می‌شود. در غیر این صورت جامعه نابود می‌شود. تجربه جنگ جهانی دوم که 37 کشور در آن شرکت کردند، پیش روی ما است. این دولت ها جندپاره شدند، سقوط کردند و نظام‌های آن‌ها دگرگون شد؛ زیرا اختلاف شدید طبقاتی در آن‌ها وجود داشت، یا این
پاورپوینت اصول مذاکره

توضیحات بیشتر

کلمات کلیدی :
پاورپوینت اصول مذاکره
اصول مذاکره
ارتباط موثر
مذاکره
پاورپوینت فوانین مذاکره
بازاریابی
برقراری ارتباط موثر
مذاکرات فروش
پاورپوینت برقراری ارتباط
مذاکره
مفهوم عنصر بصری خط در طراحی گرافیکی
طراحی و شناخت مفاهیم اصول و عناصر طراحی گرافیکی یکی از روش های ابتدایی ورود به عرصه طراحی گرافیکی می باشد که هر فرد طراح برای اینکه بتواند کار خود را بصورت حرفه ای اجرا نماید ، باید اصول و مفاهیم پایه گرافیک و طراحی را بیاموزد تا در بکارگیری عناصر دچار تزلزل نگردد. در این مقاله سعی نموده ایم تا با مفهوم عنصر بصری خط در طراحی گرافیکی آشنا شده و استفاده آن را در طراحی گرافیکی بصورت مفهومی بکار بندیم.

ادامه

در بعضی منابع برای اثبات بی اعتباری نکاح معاطاتی، به اصول علمی استناد شده که ذیلاً بیان می شود:

الف- «اصل استصحاب»؛ مرحوم نراقی می نویسد: «تجب فِی النِکاح الصیغَه لأصالَه عَدَم تَرتّب آثار الزوجیّه بِدونَها»  در نکاح صیغه لازم می باشد؛ زیرا اصل آن است که بدون صیغه آثار زوجیت مترتب نمی شود. یعنی وقتی در ترتب آثار زوجیت پس از ایجاب و قبول غیرلفظی تردید شود، مقتضای اصل استصحاب، عدم ترتب اثر زوجیت بر آن است(نراقی:۱۴۱۵، ج۱۶، ۸۴).

ب- «اصل احتی
حل المسائل اصول حسابداری 3 جمشید اسکندری

نسخه:پی دی اف با کیفیت بسیار بالا
حجم فایل:3.4 مگابایت
تعداد صفحات:145
این بسته تمامی تمارین و سوالات کتاب اصول حسابداری 3 تالیف دکتر جمشید اسکندری را پوشش می دهد،که برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم،امید است مفید واقع شود.

دانلود فایل

حل المسائل اصول حسابداری 3 جمشید اسکندری.حل المسائل اصول حسابداری 3 جمشید اسکندری.دانلود رایگان حل المسائل اصول حسابداری 3 جمشید اسکندریدانلود رایگان حل مسائل اصول حس

راه اندازی کسب و کار مستقل یکی از دغدغه هایی است که امروزه ذهن بسیاری از افراد مشغول کرده است. البته خود راه اندازی کسب و کار به تنهایی یک دغدغه به شمار نمی رود بلکه اصول و اقدامات مورد نیازی که منجر به موفقیت یا شکست یک کسب و کار می شود از مواردی بسیار حیاتی چنین اقدامی به حساب می رود.
ادامه مطلب را در اینجا بخوانید...
در کتاب اصول تشیع آمده است:
سنت عبارت است از گفتار و کردار و امضای معصوم نسبت به عمل کسی؛ مثلاً گاهی رسول اکرم ص می­فرمایند: «نماز صبح دو رکعت است.»؛ گاهی خود آن حضرت ص نماز صبح را دو رکعت می­خوانند؛ و گاهی نیز شخصی در حضور آن حضرت ص نماز صبح را دو رکعت می­خواند و حضرت ص هم ملتفت می­شود به عمل او و چیزی نمی­گوید.[1]

[1] - اصول تشیع، انصاری زنجانی، ص 59
اصول مهم عکاسی کودک
از جذابیت های عکاسی تنوع وسیعی است که آن دارد  .البته بد نیست بدانید که هر کس قبل از ورود به این رشته باید شاخه ی مورد  علاقه ی خود را انتخاب کند تا در آن شاخه ی مخصوص کسب تجربه و تخصص کافی کند .
چرا که برای هر یک از آنها به صورت تخصصی باید تکنیک های خاصی را بیاموزید :
* اصول عکاسی هنری
* اصول عکاسی حرفه ای 
* اصول عکاسی از طبیعت 
* اصول عکاسی با موبایل
* اصول عکاسی خبری
* اصول عکاسی دیجیتالی
هر یک از این شاخه ها به نوبه ی خود از روش
عنوان کتاب: Rethinking Islam Studies_ From Orientalism to Cosmopolitanismنویسندگان: این کتاب مجموعه مقالاتی است که کارل ارنست و ریچارد سی مارتین از برجسته‌ترین محققان مطالعات اسلامی در غرب، ویراستاری آن را به عهده داشته‌اند و به همراه گروهی ممتاز از محققان، در این کتاب نقشه راه مطالعات اسلامی را ترسیم کرده و رویکردهای جدید و مبتکرانه‌ای را برای فهم اصول نظری و روش‌شناختی‌ مطالعات اسلامی، پیشنهاد کرده اند.انتشارات و سال نشر: The University of South Carolina Press, US, Columbia, 2010دربار
کتاب کمک حافظه اصول فقه دکتر امیر مرادی همراه کتاب نمونه سوال
حجم فایل:18 مگابایت
تعداد صفحات کتاب کمک حافظه اصول فقه دکتر امیر مرادی:368
تعداد صفحات کتاب نمونه سوالات:367

دانلود فایل 

کتاب کمک حافظه اصول فقه دکتر امیر مرادی.کتاب کمک حافظه اصول فقه دکتر امیر مرادی
اصول مهم عکاسی کودک
از جذابیت های عکاسی تنوع وسیع آن است .البته قابل ذکر است که هر کس قبل از ورود به این رشته باید شاخه ی مورد نظر و تخصصی خود را انتخاب کند تا در آن شاخه ی به خصوص کسب تجربه و تخصص کافی کند .
چرا که برای هر یک از آنها به صورت تخصصی باید تکنیک های خاصی را بیاموزید :
* اصول عکاسی هنری
* اصول عکاسی حرفه ای 
* اصول عکاسی از طبیعت 
* اصول عکاسی با موبایل
* اصول عکاسی خبری
* اصول عکاسی دیجیتالی
هر یک از این شاخه ها به نوبه ی خود از روش های خاص
"انسان کامل” کا مسئلہ ہمارے اصول دین کی دو اصلوں کے ساتھ مربوط ہے، ان میں سے ایک نبوّت اور دوسری امامت ہے اور "انسان کامل” ان دو اصلوں کا جامع اسم ہے۔ جب ہم ان دو اصلوں کی بات کرتے ہیں، تو ان کا جامع "انسان کامل” ہے، رہی یہ بات کہ اصول دین میں یہ ایک دوسرے سے علیٰحدہ ہیں تو اس کی وجہ وہ فرائض ہیں جو پیغمبر (ع) اور امام (ع) کے سپرد ہیں ورنہ دونوں کا منشا "انسان کامل” ہے، انسان کامل کسی مقام پر ظاہر ہو کر پیغمبر (ع) کا کردار ادا کرتا ہے اور کسی مقام پر
حل المسائل اصول حسابداری 1 جمشید اسکندری فصول (1_2_3_4_5_6_9) همراه خلاصه کتاب

حجم فایل:12 مگابایت
تعداد صفحات حل المسائل:153
تعداد صفحات خلاصه کتاب:102

دانلود فایل 

حل المسائل اصول حسابداری 1 جمشید اسکندری.حل مسائل اصول حسابداری 1 جمشید اسکندری pdf.دانلود حل المسائل اصول حسابداری 1 جمشید اسکندری.دانلود رایگان حل المسائل اصول حسابداری 1 جمشید اسکندری
خیلی وقتها بین افرادی که کتاب می خوانند و دوستانی که با کتاب بیگانه هستند بحث در می گیره. غالبا بیگانگان با کتاب استناد می کنند که خواندن کتاب به تنهایی کافی نیست و باید عمل هم کرد. ولی افرادی که کتاب می خوانند نه تنها خواندن کتاب را سرگرمی خود معرفی می کنند یادگیری نگارش و اصول را نیز مطرح می کنند.
نگاه من طور دیگری است
به نظرم خواسته یا ناخواسته وقتی کتاب می خوانیم با منطق آشنا می شویم و در این صورت ذهنمان جستجوگر می شود و آنگاه هر صحبتی را به
نمونه سوالات مصاحبه استخدامی۱-توی تشهد به کدام اصول دین اشاره شده؟ توحید و نبوت۲-اصول مذهب چیه؟ )عدل و امامت( اصول دین شامل سه موضوع است :توحید، نبوت و معاد .به باور شیعیان، دواصل عدل و امامت نیز به عنوان اصول مذهب بر این سه اصل افزوده میشود. باور نداشتن به سه اصل نخست موجب خروج از دین وکفر میشود در حالی که انکار دو اصل بعدی، موجب خروج از مذهب تشیع است نه دین.۳-انی سلم لمن سالمکم و… با کدوم یکی از فروع دین ارتباط داره؟ تولی و تبری۴-در چه مواردی ب
به نظر می‌رسد درگیر فرعیات شده‌ایم و از اصل جامانده‌ایم. جوان‌ترهایی را می‌بینم که تا دلت بخواهد کتابهای عرفانی و شرح حال اولیای الهی را دارند و از ریزترین ماجراهای منقول و مکاشفات فلان ولی خدا مطلع‌اند اما در فهم اصول دین و شناخت مبانی اعتقادی شیعه درمانده‌اند و این دردناک است؛ چرا که فکر میکنم فهم این دست مکاشفات و درک آن حالات و دریافت‌های عرفانی اولا در قد و اندازه امثال من نیست، ثانیا این دست مسائل خیلی شخصی است و نسخه پیچیده شده
کتاب اصول ایمان در قرآن اثر نویسندگان: محمود میر روستا و سید نوید هاشمی توسط انتشارات لوح سبز،چاپ شد.
در این کتاب نویسندگان به ارائه دیدگاه ای تفسیری در خصوص نشانه مؤمن بر اساس آیات پرداخته اند. 
این تاب در قطع رقعی و در 200 صفحه توسط انتشارات لوح سبر چاپ شده است.
آیاتی که با "یا ایها الذین آمنوا... " شروع شده، در این کتاب تفسیر شده است.
جهت تهیه کتاب تماس بگیرید:
۰۹۱۹۲۶۵۵۸۶۶
۰۹۳۸۲۴۴۱۸۷۹
 با کلیک روی تصویر کتاب می توانید کتاب را الکترونیکی بخرید.
به طور کلی، امروزه قوانین کشورهای مختلف راجع به امور تجاری با یکدیگر
اختلافاتی دارد و کشورهای جهان را می توان به سه طبقه تقسیم نمود .
1- کشورهایی که دارای حقوق تجارت مستقل نیستند. در
این کشورها حقوق تجارت و قواعد و اصول آن ضمن حقوق مدنی پیش بینی شده و
قانون بخصوصی برای امور تجاری وجود ندارد ولی در قوانین مدنی فصول مخصوصی
برای امور تجاری پیش بینی شده است. مانند ایتالیا از بعد از سال 1942-
انگلستان ، دول متحده آمریکا. به این کشورها باید دولت روس
کتاب اصول ایمان در قرآن اثر نویسندگان: محمود میر روستا و سید نوید هاشمی توسط انتشارات لوح سبز،چاپ شد.
در این کتاب نویسندگان به ارائه دیدگاه ای تفسیری در خصوص نشانه مؤمن بر اساس آیات پرداخته اند. 
۰۹۱۹۲۶۵۵۸۶۶
۰۹۳۸۲۴۴۱۸۷۹
 با کلیک روی تصویر کتاب می توانید کتاب را الکترونیکی بخرید.
کتاب اصول ایمان در قرآن اثر نویسندگان: محمود مدیر روستا و سید نوید هاشمی توسط انتشارات لوح سبز،چاپ شد.
۰۹۱۹۲۶۵۵۸۶۶
۰۹۳۸۲۴۴۱۸۷۹
 با کلیک روی تصویر کتاب می توانید کتاب را الکترونیکی بخری
کتاب اصول ایمان در قرآن اثر نویسندگان: محمود مدیر روستا و سید نوید میرهاشمی توسط انتشارات لوح سبز،چاپ شد.
۰۹۱۹۲۶۵۵۸۶۶
۰۹۳۸۲۴۴۱۸۷۹
 با کلیک روی تصویر کتاب می توانید کتاب را الکترونیکی ب
همه دلشان می خواهد بتوانند اعتماد کنند و به آنها اعتماد شود.اعتماد فقط به معنای کلک نزدن و دروغ نگفتن نیست. بلکه شکل های ظریف تر روراست نبودن را هم دربرمی گیردمانند امتناع از گفتن حقیقت. دروغ های مصلحتی برای بعضی از افراد قابل قبول هستند و برای برخی دیگر خیر.مهم ان است که قوانین خاص شما در مورد اعتماد در رابطه تان وجود داشته باشد و به آن پایبند باشید. در ادامه راهکارهای پیشنهادی روانشناسان ازدواج برای اعتماد بین همسران بخوانید :• صداقت داشت
بعضی‌ از اصول‌ پیشنهادی‌ برای‌ تدوین‌ نظامنامه‌ اخلاقی‌ روابط عمومی در ایران‌، عبارتند‌ از:
 1. عدم‌ استفاده‌ از دروغ‌، دلایل‌ ظاهر فریب‌ و مستندات‌ تحریف‌ شده‌ در فعالیت های‌ ارتباطی‌.
 2. مواجهه‌ با مخاطبان‌، همکاران‌ و مدیران‌ برحسب‌ موازین‌ اخلاق‌ و انصاف‌.
 3. رازداری‌ و حفظ اسرار سازمان‌ و مخاطبان‌.
 4. خودداری‌ از نشر اطلاعات‌ خلاف‌ واقعیت‌ و دادن‌ تعهد مبنی‌ بر انجام‌
تحقیق‌ و کسب ‌اطمینان‌ در مورد صحت‌ م
اسلام فقط معرفت نیست، تعهّد به عمل و تحقّق احکام اسلام هم جزو اسلام است؛
یعنی یک وقت هست که ما اسلام را -که میخواهیم در حوزه یاد بگیریم- فقط
عبارت میدانیم از اصول و فروع و اخلاق و همینهایی که هست -[که] واقعیّت هم
همین است؛ [یعنی] اصول دین، فروع دین، ارزشهای اخلاقی، سبک زندگی، آئین
حکمرانی، اینها همه جزو اسلام و جزو معارف اسلامی است.لکن این [برداشت] درست نیست؛اسلام فقط توحید به معنای علم توحید با همان عمق و معرفتِ عرفانی و فلسفی و
[مانند] اینها
تحقیق اصول نگهداری و ثبت دفاتر قانونی

فرمت فایل : doc
حجم : 20

صفحات : 30

گروه : پژوهش

توضیحات محصول :
اصول نگهداری و ثبت دفاتر قانونی
نگهداری دفاتر حسابداری گرچه به شکل بسیار ساده از قرنها پیش در تاریخ بشر معمول بوده است .بابلی ها پرداخت حقوق و دستمزد را با خط میخی بر الواح گلی نقش می کردند . مصریان قدیم درامد و هزینه موسسات دولتی و عملیات و معاملات بنگاه های بازرگانی را بر کاغذ پاپیروس ثبت می نمودند ....از دهه 70 با اوجگیری بی سابقه  تجارت و با
عَفیف طَبَّارَه به نقل از دکتر گوستاولویون در کتاب تمدن غرب می نویسد:
وقتی در مورد فتوحات عرب و عوامل پیروزی های ایشان به بحث و بررسی می پردازیم، خواننده به خوبی متوجه می شود، که عامل انتشار و گسترش قرآن قدرت و زور نبوده است. به حقیقت عرب ها ملت های مغلوب را در رعایت اصول و شعایر دینشان آزاد می گذاشتند. اگر بعضی اوقات برخی از قبایل و شعوب نصرانی به تمامی به اسلام روی می آوردند و اسلام را به جای مسیحیت انتخاب می نمودند، و زبان و لغت عربی را به عن
«بِسمِ اللّهِ الرَّحمنِ الرَّحیم»
.
«اصول الفقه»
.
فایل های متنی که تقدیم محضر شما می شود، تقریرات درس اصول فقه مرحوم مظفر است که از روی صوت تدریس استاد بزرگوار حجة الاسلام حسین بغدادی (زید عزه) پیاده شده است. این تقریرات هر چند با نهایت دقت پیاده سازی شده، ولی زیر نظر استاد نبوده و تقریر شخصی محسوب می شود. لذا لازم است حتما صوت کلاس ها را گوش دهید..
صوت تدریس را می توانید از کانال ایتا این درس از اینجا دانلود بفرمایید.
.
دانلود متن تقریر بخش مق
فقاهت عقلانیت کافی در فهم دین است. چنانچه فقیه ترین شخص خود حضرت رسول اکرم است.
بنابراین فقیه کسی است که ابعاد مختلف دستورات دینی را بهتر از دیگران متوجه می شود. 
اجتهاد مصطلح امروزی در بین عموم حوزه چیزی جز دانش ادبیات و کلام و اصول فقه نیست. درحالیکه فهم عمیق دین عقلانیتی رشد یافته با علمی بیش از اینها می خواهد. عقل با دو چیز رشد می کند: علم و عمل. فقیه کسی است که علم و عملش بیش از دیگران است. هر کدام لنگ باشد عقل در فهم دین لنگ خواهد بود!
آنچه د
این مقاله شامل تعدادی نوشتار در موضوعات مختلف پزشکی می باشد. در ابتدا به بیان یکی از نعمت های بزرگ  خداوند در علم پزشکی یعنی شفای روحانی و معنوی می پردازد، و پیشنهاداتی برای توسعه و شکوفایی این روش درمان بسیار مفید شامل تحقیقات و پژوهش و کسب تجربه در این زمینه معرفی گردیده است. سپس به معرفی رژیم میوه برای پاکسازی بدن می پردازد، که بر اساس اصول طبیعی خواری- ساده خواری است و در مدت زمان کوتاه 3 روزه قادر به پاکسازی بدن می باشد. همچنین در این مقا
سوال:
آیا امامان و پیامبران معصوم، قدرت بر گناه دارند یا ندارند؟ زیرا اگر قدرت بر گناه داشته باشند نمی­شود به آنها در راه رسیدن به کمال اعتماد کرد، از آنجا که احتمال دارد مرتکب گناه شوند و ما بی­خبر باشیم، و اگر قدرت بر گناه نداشته باشند که اصلاً عصمت و اعمال نیک آنها ارزشی ندارد.
در کتاب اصول تشیع آمده است:[1]
پاسخ:
صادر شدن معصیت از پیامبران و امامان محال است در عین حالیکه تحت قدرت و اراده آنها است، یعنی چون هیچگاه اراده گناه نمی­کنند لذا صدو
سازمان‌هایی که تلاش می‌کنند تا واجد صفت «چابک» شوند، اگر از ارزش‌ها و اصول چابکی غفلت کنند یا دانش محدودی درباره نگرش (Mindset) چابک داشته باشند، اغلب به وضعیتی دچار می‌شوند که از چابکی تنها پوسته‌ای بر تن می‌کنند و چون به مغز و هسته‌ی چابکی توجه کافی ندارند، دور از انتظار نیست که همان روش‌های سنتی را با ظاهر چابک اجرا کنند.
علاوه بر این، توجه فعالان این حوزه عموما معطوف به فریم‌ورکهای چابکی و اجرای مقلدانه‌ی پرکتیس‌های پیشنهادی آنهاست.
{اهمیت و چرایی دعا برای ظهور - شماره 27}

مداومت بر دعا و توجه به آن

حضرت باقر(ع) میفرمایند: به خدا سوگند هیچ بنده‏ اى در دعا پافشارى و اصرار به درگاه خداى عزوجل نکند جز اینکه حاجتش را برآورد.(اصول کافی، ج ٤، ص ٢٢٤)
حضرت صادق(ع) می‏فرمایند: خداى عزوجل اجابت نکند دعائى که از روى دل غافل باشد، پس هرگاه دعا کردى به دل توجه کن و یقین داشته باش که اجابت شود.(اصول کافی، ج ٤، ص ٢٢١)

طبق روایات، دعای روزانه برای فرج، امری ضروریست؛ اما این دعا کردن، ماد
چند وقت قبل مامان یکی از بچه‌ها تو گروه مامانا بچه‌ها رو برای تولد پسرش دعوت کرد و منم اصلا فکر نمی کردم که به خاطر اصول و قواعدم بتونم بذارم پسرک تو جشنشون شرکت کنه!
ولی خب وقتی فکرهامو کردم به این نتیجه رسیدم که خوبه بذارم این تجربه رو تو زندگی کودکیش داشته باشه. :)
و طبیعتا نمیشد اجازه بدم بدون بررسی‌های لازم و شناخت من بره خونه کسی.
لذا سوالات اولیه رو پیامکی از مامان بچه پرسیدم و وقتی جوابهای مناسبی گرفتم گفتم منم چند دقیقه‌ای میام تو مج
عبور از پل صراط تنها با جواز امیر المومنین علیه السلام میسر است
سید بن طاووس رضوان الله علیه روایت کرده است:
فیما نذكره بطریقهم، وهو الحدیث السادس عشر من جملة «المائة حدیث» فی تسمیة رسول الله صلوات الله علیه وآله لمولانا علی علیه السلام أمیر المؤمنین، بما هذا لفظه: حدثنا أبو عبد الله محمد بن وهبان عن أحمد بن إبراهیم عن الحسین بن عبد الله الزعفرانی عن إبراهیم بن محمد الثقفی عن یحیى بن عبد القدوس عن علی بن محمد الطیالسی عن محمد بن وكیع الجراح
در کشورهای در حال توسعه، تعاونی‌ها ابزاری مطمئن برای پیشبرد برنامه‌های توسعه‌ی پایدار هستند و از این رو، می‌توان گفت توسعه‌ی پایدار در بُعد اجتماعی و اقتصادی خود، وابسته به تعاونی‌هاست. رفتار تعاونی نشانه‌ای از بلوغ جامعه‌ای است که برای رفع مشکلات اقتصادی و اجتماعی خود، عزمی راسخ داشته و در چارچوب اصول اقتصادی فعالیت می‌کند.شرکت‌های تعاونی با ترویج اصول و فرهنگ مشارکت و کار گروهی، دخالت دولت را در فعالیت‌های اقتصادی کاهش داده و د
موفقیت می تواند بر اثر یک عادت خاص ایجاد شود رعایت یک سری اصول و قوانین که اگر چه شاید فکر کنید موفقیت به اصول و قوانین نیاز ندارد.
اما موفقیت با رعایت این اصول و قوانین تسهیل می یابد.
اعتدال در خوردن و نوشیدن
اعتدال در خواب
سحر خیزی
نظم و انضباط
دوستان و همراهان کارآمد و مثبت
پشتکار
تلاش
بررسی و اطمینان از قابل دستیابی بودن مسیر تلاش
ایجاد جاذبه در شخصیت در سخن گفتن و حرکات و رفتار
رعایت حریم شخصی دیگران
اهمیت دادن و کمک به دیگران برای رسیدن
پیغمبر ص فرمود هرکه صبح کند و بامور مسلمین همت نگمارد از ا نهانیست و هر که بشنود مردی فریادمیزند مسلمانهابدادم برسید و جوابش نگویدمسلمان نیست  و فرمود مخلوق عیال خدا هستند و محبوبترین انهانزد خدا کسی است که بعیال خدا سود دهد وبخانوادهیشادی رساند
فعالیت فرهنگی یکی از مقدس ترین کارها در طول تاریخ بشری است که سکانداران  این حرکت، پیامبران الهی و اولیاء الله و خواص از یاران آنان بوده اند.  بی شک داشتن روش متعالی در انجام فعالیت فرهنگی، پختگی و اثر بخشی زیادی خواهد داشت. امیرالمؤمنین علیه السلام که «امام فرهنگی» محسوب می شود، روشهایی را برای فعالیت فرهنگی تبیین فرموده اند. نویسنده محترم کتاب حاضر که از طلاب مدرسه علمیه امام صادق علیه السلام کرج است، توانسته به قلمی روان، روش فرهنگی ام
با اینکه خداوند سبحان می‌فرماید: «سَنُریهِمْ آیاتِنا فِی الْآفاقِ وَ فی‏ أَنْفُسِهِ؛ به زودی نشانه‌های روشن خود را در نواحی [آسمان و زمین] و در وجود خود آنان به ایشان ارائه خواهیم داد»(فصلت 53)
همچنین می‌فرماید: «قُلِ انْظُرُوا ما ذا فِی السَّماواتِ وَ الْأَرْضِ؛ بگو: بنگرید که در آسمان‌ها و زمین چه چیز است»(یونس 101)
آیا ممکن است با وجود خلوص و صدق در استعلام و طلب، هدایت و ارائه آیات معرفت برای انسان نباشد؟! باب رسیدن به کمالات و لقاءالله
کیهون (kihon/きほん) 

این اصطلاح ژاپنی به معنی پایه  یا اصول است. این اصطلاح برای اشاره به تکنیک های اولیه است که به عنوان پایه و اساس بسیاری از هنرهای رزمی ژاپن تدریس می شود.
همه شاگردان، کاراته را با یاد گیری دفاع ها ،ضربات ، لگدها و ایستادن های پایه شروع میکنند .با گذشت زمان این حرکات بارها و بارها تمرین داده میشود تا زیبنده و روان و جزیی از سرشتشان شوند . کیهون  بسیار جدی گرفته می‌شود و به طور مداوم در دوجو (dojo) آموزش داده می‌شود تا اطمینان ح
نوشتن مقاله‌های خوب برای الگوریتم E-A-T گوگل ، صرفا شامل مقاله‌های جدید نمی‌شود؛ بلکه می بایست توجه ویژه‌ای به مقاله‌های کهن سایت خود داشته باشید و می بایست آن ها را به نیکی محاسبه نمایید که آیا در جهت اهداف شما میباشند یا نیکی . این عمل به این حافظه می‌باشد که رفته رفته مقاله‌های بهتری خواهید نوشت و مقاله‌های قبلی و قدیمی ممکن می باشد تلاش‌های شما را بی‌نتیجه نماید . 
سئو در مشهد
اولین قدم نیز این میباشد که آمار ترافیک صفحات مختلف را نظ
پاورپوینت اصول مهم برای زندگی موفق همسران،30 اصل جهانی موفقیت در زندگی
دید کلی : دانلود پاورپوینت اصول مهم برای زندگی موفق همسران،30 اصل جهانی موفقیت در زندگی

توضیحات کامل :
پاورپوینت  اصول مهم برای زندگی موفق همسران،30 اصل جهانی موفقیت در زندگی
این پاورپوینت در 36 اسلاید به صورت کامل مقوله
اصول مهم برای زندگی موفق همسراناصولی که مردان باید در زندگی مشترک رعایت کنند30 اصول جهانی موفقیت در زندگی
توضیح داده است.
برخی از عناوین اسلاید ها:اولوی
امام صادق ع یکی از غلامانش را پی کاری فرستاد او دیر کرد امام بدنبالش رفت دید خوابیده است بالای سرش نشست و بادش میزد تا بیدار شد امام صادق ع باو فرمود فلانی بخدا تو این حق را نداری که شب و روز هردو بخوابی  شبت برای خود و روزت از ان ماست 

هتل
های تهران از جنبه های مختلف که بررسی شوند جزو بهترین عمل کنندگان به اصول
هتلداری هستند. موقعیتی که تهران به واسطه ی پایتخت بودن در منطقه ی خاورمیانه
دارد باعث می شود تا این هتل ها با وسواس بیشتری عمل کنند. تهران میزبان بسیاری از
اجلاس ها، نمایشگاه ها و رخدادهای منطقه است و به دنبال آن از کشورهای مختلف
میهمانانی با فرهنگ های گوناگون وارد ایران می شوند. اعتباری که هتل های تهران کسب
کرده اند نشان دهنده ی این امر است که توانسته اند آن گونه که
از ۲۹ حرف الفبای عربی ، ۲۸ حرف داریم.
چرا ؟ 
چون الف در ابتدای کلمه نمی آید و همچنین ابتدای به ساکن در عربی نداریم.
پس از ۲۸ حرف عربی 
۱۴ حرف شمسی 
۱۴ حرف قمری 
هستند ، ولی چگونه تشخیص دهیم.
طبق اصول اینگونه که : 
۱.حروف شمسی پس از اَلْ ، مشدد هستند .
۲. ل در ال تلفظ نمی‌شود ولی اَ در ال تلفظ می‌شود.
۳. می دانیم اَلْ ، حرف تعریف است.
مثال : اَلدّار 
 حصرت صادق ع فرمود رسولخدا ص فرمود بترسید از دعای ستمدیده و مصلو،م زیرا که ان از ابرها و پرده های مانع از دعا بالا رود تا خدای عزوجل در ان بنگرد و فرماید آن را بالا برید تا برای او اجابت کنم و بپرهیزید از نفرین پدر که ان از شمشیر برنده تر است 
کتاب آموزش سئو مقدماتی به زبان انگلیسی یکی از معدود کتاب هایی میباشد که میتواند به راحتی اصول اولیه سئو را به نحوه صحیح به شما آموزش دهد. این کتاب آموزش سئو به زبان انگلیسی بوده و نیاز به ترجمه خواهید داشت ، اگر تا حدودی با زبان انگلیسی آشنا هستید میتوانید با استفاده از translate گوگل به راحتی مفهوم این کتاب را متوجه شوید. البته کتاب آموزش اصول اولیه می توان یک شروعی برای کار شما باشد. اگر یک سایت دارید و تازه به فکر سئو کردن آن افتاده اید و یا حت
رسول خدا ص فرمود هر که خوشش آید که خدا عمرش را دراز کند وروزیش توسعه دهد آید صله رحم کند زیرا روز قیامت رحم را زبان تن دو تیزی است که میگوید پروردگارا بپیوند هر که با من پیوست و ببر هرکه را ازمن برید و مردی ا روش خبر ظاهر خوب دیده میشود ولی چون خویشاوندیکه از او بریده نزدش آید اورا ه پایین ترین قعر دوزخ سر نگون کند 
یکی از مهمترین ترفند ها در زمینه سئو در واقع نوشتن تبلیغات بهینه و تاثیر گذار میباشد.
این مورد فقط در صورتی امکان پذیر خواهد بود که شما علاوه بر سئو در کنار آن یک محتوای عالی تولید کنید البته با توجه به اصول تبلیغ نویسی
در واقع این اصول تبلیغات نویسی میباشد که کار شما را رونق میدهد و بر روی کاربر تاثیر میگذارد
اگر شما تبلیغات نویسی را انجام ندهید حتی اگر بهترین رتبه را در گوگل داشته باشید حتی اکر بهترین سایت را داشته باشیدحتی اگر کاربر در سای
مطالعات فراوان صورت گرفته توسط محققین، در رابطه با اصول معماری ایرانی نشان از ارتباطی بین عرفان و معماری دارد.تعدادی از تحقیقات این رابطه را در تجلی اسما و صفات خداوند دانسته اند و بعضی دیگر عناصر محترم شمورده شده در مفاهیم عرفانی چون نور، آب، رنگ و دیگر مولفه های این چنینای را ویژگی این ارتباط دانسته اند و عده ای اصول اخلاقی در آموزش های معماران را و سال های اخیرصاحب نظرانی، مباحث مرتبط به عالم خیال را نتیجه این رابطه میداند،اما آنچه مبهم
مطالعات فراوان صورت گرفته توسط محققین، در رابطه با اصول معماری ایرانی نشان از ارتباطی بین عرفان و معماری دارد.تعدادی از تحقیقات این رابطه را در تجلی اسما و صفات خداوند دانسته اند و بعضی دیگر عناصر محترم شمورده شده در مفاهیم عرفانی چون نور، آب، رنگ و دیگر مولفه های این چنینای را ویژگی این ارتباط دانسته اند و عده ای اصول اخلاقی در آموزش های معماران را و سال های اخیرصاحب نظرانی، مباحث مرتبط به عالم خیال را نتیجه این رابطه میداند،اما آنچه مبهم

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

موسسه جوانه های امید و نشاط راستین Institute javanehay omid va neshat rastin سئو - آموزش سئو طراحی بسته بندی | چاپ لیبل و طراحی پکیج محصولات Almujtaba Apps دانلود مقاله انگلیسی دکوراسیون داخلی computer تناسب اندام و پزشکی دانلود رمان